אלינה, מערכות בריאות

שלום לכם,

לנו הייתה מההתחלה בעיית שפה והשרות שלכם היה בדיוק בשבילנו. סקרית הספרות נראיתה לנו ממש מעולה ובסוף לאחר כמה תיקונים קלים (עשינו את העבודה בזוגות) קיבלנו 93.

הרבה תודה. זו הייתה חויה חיובית ונעימה לעבוד עם הצוות של אקדליסט.

ממליצה עליכם בחום לכל מי שאני מכירה.

מודעות פרסומת

רועי , משפטים משפחה

לכל הסטודנטים, כמובן שזהו לא השם שלי, אבל במהלך התואר קיבלתי סיוע כמה פעמים. בפעמים הראשונות חשבתי רק על המחיר ואתם יודעים בדיוק שמה שעולה כלום שווה כלום. בשלב הסמינריון פניתי לדורית ויאיר מאקדליסט , שרות מקצועי כל שלב ושלב בוצע ברמה מדהימה. ומבחינתי הכי חשוה זה הציון- קיבלתי 90.  ירדו 10 נקודות ממש על העדר אזכור של פס"ד שהמנחה חשב שהוא ממש חשוב…. אני אחרי. ממליץ לכולם.

רועי, דיני משפחה

מירוות, ניתוח סטטיסטי

שלום לכולם,

אני ממש שמחה להמליץ על  הסטטיסטיקאית של טופ סמינר , שם שלה שניאל – כותבת הכל מסודר ומסבירה ממש טוב. כל הטבלאות ששלחה,  ניתוח ההשערות ופשוט הכל. חוויה ממש טובה!

 

ירדן , או"פ אידיאולוגיות פוליטיות

שלום לכולם,

ראשית אני רציני נמצאת בהיי – סיימתי את הפאקינג תואר הזה סוף סוף.

ניסיתי לקבל סיוע מכמה גורמים, אבל כמו שאני התייאשתי מהמנחה הנודניק הזה , כך גם מי שניסה לסייע לי… עד שהגעתי ל"חברה הטובים" באקדליסט. הם באמת ידעו איך להתמודד עם סמינריון באוניברסיטה הפתוחה. הם פשוט ניהלו אותי עד להגשה, ובאמת זה לקח זמן אבל חוויתי הצלחה! זו הסיבה שאני טורחת לכתוב את המכתב הזה- אם זה יעזור לעוד סטודנטים כמונים שחוו תיסכול בכתיבת הסמינריון אל תהססו ופנו לאקדליסט לסיוע אמיתי.

בהצלחה לכוווולם!

ירדן

 

רון , משפטים

רון , משפטים

אקדליסט !!!! גדולים קיבלתי 90 , הערה נחמדה מהמרצה ("נהנתי לקרוא"). הייתה לי הרגשה טובה ממש מהתחלה.

השיחה הראשונית בלי תיווך, בלי מזכירות , ישר עם מקצוען אמיתי וזה נתן לי בטחון מלא בכם.

בסמינריון הבא שלי במשפטים , נתחיל ממש מהתחלה , ונבחר יחד את הפסיקה לסמינריון.

 

רון , 4 נקודות זכות ! ציון 90 🙂

 

צילה , חינוך

צילה , חינוך

היי ,

חובה ממש נעימה לי היא לכתוב לכם מכתב זה. הליווי המלא שקיבלתי היה בדיוק מה שהייתי צריכה. רציתי לשלוט בצורה מוילטת בכל הנעשה בסמינריון , אולם לא היה לי את הזמן הדרוש לאיתור מאמרים , לסכם אותם ועוד.

בשיחה הראשונה , אקדליסט המליצו לי ללכת על לווי המלא בעבודת הגמר בחינוך, ומסתבר שזו הייתה המלצה אמיתית ולא נסיון מכירה סתמי. המנחה פשוט שיגעה אותנו עם הערות, תיקונים , הייתה ממש קרציה לא להאמין. הסבלמות שלכם הייתה משתלמת. פשוט אני אחרי זה !

אני מבטיחה להמליץ עליכם בכל פה , ובכל הזדמנות.

צילה

 

אחסון ב-WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑